Kategoriler

Son Dakika Dünya Ekonomi Genel Gündem Kitap Magazin Otomobil Sağlık Sinema Spor Teknoloji Yazarlar

Gündem Haberleri


Türkiye de devlet okullarından sonra en büyük okul ağına sahip olan Doğa Koleji, alıcı kurumla yapılan görüşmelerin devam ettiğini açıkladı. Kolejden yapılan açıklamada, devir işlemlerinin gerçekleşmesinin ardından çalışanların geciken ödemelerinin yapılacağı belirtildi.
Onedio - Gündem - 09.12.2019 09:05
https://onedio.com/haber/doga-koleji-nden-maas-aciklamasi-devrin-...
Kasım ayında sıcaklık Türkiye için mevsim normallerinin çok üzerinde geçti. Kapıda kışı beklerken karşımıza çıkan şey kuraklık oldu. Meteoroloji verilerine göre son 9 yılın en kurak kasım ayını yaşadık.
Onedio - Gündem - 08.12.2019 23:05
https://onedio.com/haber/yagislar-yariya-dustu-turkiye-son-9-yili...
MHP Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan ın, İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya ya yönelik yaptığı sözde eleştiri sosyal medyada tepkiye neden oldu. Pehlivan, belediye başkanı için Asker karısı gibi ağlanıyor ifadesini kullandı...
Onedio - Gündem - 08.12.2019 23:05
https://onedio.com/haber/mhp-li-baskanin-belediye-baskanina-asker...
Türkiye İstatik Kurumu’nun son açıkladığı verilere göre, Türkiye de lise çağında 6 milyon 95 bin genç var. Ancak bu gençlerden 1 milyon 375 bininin ne yaptığı bilinmiyor. 1,5 milyon genç ise çalışmak zorunda.
Onedio - Gündem - 08.12.2019 23:05
https://onedio.com/haber/lise-cagindaki-genclerin-yarisi-okula-gi...
Hong Kong da demokrasi yanlısı protesto gösterileri yedinci ayına girdi. Polis tarafından izin verilen gösterilere yüz binlerce kişi katıldı. Bazı göstericiler polisin orantısız şiddeti ve gaz kullanımı nedeniyle öfkeli olduğunu söyledi, bazıları da Daha fazla demokrasi, daha fazla özgürlük ve barış istiyorum dedi.
Onedio - Gündem - 08.12.2019 23:05
https://onedio.com/haber/hong-kong-da-yuz-binler-yine-sokaklarda-...
Üniversite öğrencisi Ceren Özdemir’i vahşice katleden Özgür Arduç, TSK tarafından verilen raporda saldırgan, davranışlarına limit koyamayan ve suç işlemeye meyilli olarak nitelendirilmiş. Mizacı kızgın ve sosyabilitesi güven telkin etmiyor denen Arduç, hakkındaki bu ağır rapora rağmen gerekli özen gösterilmeyip toplum içine salınmış.
Onedio - Gündem - 08.12.2019 23:05
https://onedio.com/haber/tsk-ceren-ozdemir-in-katili-icin-15-yil-...
Hindistan ın başkenti Yeni Delhi de bir fabrikada çıkan yangında 43 kişinin yaşamını yitirdiği bildirildi. Yangından etkilenen çok sayıda yaralının ise hastanelere kaldırıldığı belirtildi. Ölü sayısının artmasından endişe ediliyor.
Onedio - Gündem - 08.12.2019 23:05
https://onedio.com/haber/hindistan-da-bir-fabrikada-cikan-yangind...
Bursa da, sokak ortasında yaşanan kadına şiddet olayından sonra harekete geçen polis, dövülen 17 yaşındaki N.D. ile saldırgan İsmet T. ye ulaştı. Genç kızın 1 yıldır erkek arkadaşı olan İsmet T., gözaltına alınırken, N.D.,  Yürürken bir erkeğe baktım. Kıskandı ve şiddet uyguladı. Şikayetçi değilim dedi. İsmet T., serbest bırakıldı.
Onedio - Gündem - 08.12.2019 23:05
https://onedio.com/haber/17-yasindaki-genc-kiz-sokak-ortasinda-da...
Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Hami Aksoy, Yunanistan Başbakanı Kiryakos Miçotakis in bir etkinlikte dile getirdiği iddialara sert tepki göstererek, Yunan liderliğini hayalperest ideolojileri bir kenara bırakıp, dostluk ve iyi komşuluk ilkelerine sahip çıkmaya davet ediyoruz. dedi.
Onedio - Gündem - 08.12.2019 23:05
https://onedio.com/haber/disisleri-nden-yunanistan-basbakani-nin-...
Uludağ da geçtiğimiz pazar zirve yürüyüşene çıktıktan sonra haber alınamayan dağcılar Mert Alparslan ve Efe Sarp için başlatılan arama çalışmaları devam ediyor. Ekipler dün gece kayıp iki arkadaştan birine ait kırmızı bir mont ve bere buldu.
Onedio - Gündem - 08.12.2019 23:05
https://onedio.com/haber/arama-calismalari-7-gundur-suruyor-uluda...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>
Anasayfa İletişim