Kategoriler

Son Dakika Dünya Ekonomi Genel Gündem Kitap Magazin Otomobil Sağlık Sinema Spor Teknoloji Yazarlar

Gündem Haberleri


İstanbul Büyükşehir Belediyesi nin (İBB) mobil büfelerle ucuz ekmek satışı yapmasının yasaklandığı öne sürüldü. İddia sosyal medyada tepkilere yol açtı.  İBB nin Twitter hesabından mobil büfelerde satışa devam mesajı verilirken İBB Sözcüsü Murat Ongun da Vatandaşlarımız kamuoyuna yansıyan haberlerle ilgili endişe etmesin. Gerekirse ihtiyaç duyduğunuz ekmeği evinize teslim ederiz dedi. Gece geç saatlerde bir açıklama yapan Tarım ve Orman Bakanlığı ise İBB ye yönelik herhangi bir yasağın söz konusu olmadığını duyurdu.
Onedio - Gündem - 22.01.2021 02:30
https://onedio.com/haber/ibb-nin-mobil-bufelerde-ucuz-ekmek-satis...
İstanbul Büyükşehir Belediyesi nin (İBB) mobil büfelerle ucuz ekmek satışı yapmasının yasaklandığı öne sürüldü. İddia sosyal medyada tepkilere yol açtı.  İBB nin Twitter hesabından mobil büfelerde satışa devam mesajı verilirken İBB Sözcüsü Murat Ongun da Vatandaşlarımız kamuoyuna yansıyan haberlerle ilgili endişe etmesin. Gerekirse ihtiyaç duyduğunuz ekmeği evinize teslim ederiz dedi.
Onedio - Gündem - 21.01.2021 23:50
https://onedio.com/haber/mobil-bufelerde-ucuz-ekmek-satisina-yasa...
İstanbul Büyükşehir Belediyesi nin (İBB) mobil büfelerle ucuz ekmek satışı yapmasının yasaklandığı öne sürüldü. İddia sosyal medyada tepkilere yol açtı.  Twitter dan satış noktalarını paylaşan İBB ise mobil büfelerde satışa devam mesajı verdi.
Onedio - Gündem - 21.01.2021 23:25
https://onedio.com/haber/ibb-nin-mobil-bufelerde-ucuz-ekmek-satis...
Tarım ve Orman Bakanlığı, Kırıklareli nde hazır döner paketlerken dans eden ve hijyene aykırı hareketler sergileyen 2 kişinin çalıştığı işletmeye önce ceza kesti ardından savcılığa suç duyurusunda bulundu.
Onedio - Gündem - 21.01.2021 22:30
https://onedio.com/haber/-donerle-dans-pahaliya-patladi-isletmeye...
Mustafa Sarıgül ün kurduğu Türkiye Değişim Partisi nin resmi Twitter hesabının çalıntı olduğu iddia edildi. Parti hesabının, Brezilyalı aktris Juliana Knust un hacklenen hesabının adının değiştirilmesi ile oluşturulduğu belirtiliyor. Partiyi Brezilya dan çok sayıda kişinin takip etmesi de iddiaları güçlendiriyor.
Onedio - Gündem - 21.01.2021 21:25
https://onedio.com/haber/takipcilerin-yarisi-brezilya-dan-sarigul...
Türkiye’de son 24 saatte 6 bin 289 koronavirüs vakası tespit edildi, 153 kişi daha hayatını kaybetti.
Onedio - Gündem - 21.01.2021 20:25
https://onedio.com/haber/gunun-korona-tablosu-aciklandi-vaka-sayi...
Tokat’ın Almus ilçesinde çalışan bir doktorun Sağlık Bakanlığı’na ait ilçe haritasında Alevi köyleri kırmızı renkle işaretlemesi tepkiye neden oldu. Hakkında soruşturma başlatılan doktor, köyleri daha iyi tanımak için tamamen iyi niyetle haritaya eklemeler yaptığını söyledi.
Onedio - Gündem - 21.01.2021 20:25
https://onedio.com/haber/tokat-ta-alevi-koylerinin-isaretlendigi-...
Şanlıurfa daki Akçakale Gümrük Kapısı görevlileri, bu kadar da olmaz dedirten bir kaçakçılık manzarasıyla karşılaştı. Durdurulan bir otomobilin motor kısmı ve bagajında oluşturulan özel bölmede ağızları bantlanmış 4 kuzu bulundu.
Onedio - Gündem - 21.01.2021 19:25
https://onedio.com/haber/agizlarini-bantladiklari-kuzulari-aracin...
Yetkililer, muz sevkiyatlarına saklanan 21 kalıp kokainin uyuşturucu ticaretindeki bir acemilik sonucu Kanada daki marketlere gittiğini doğruladı.
Onedio - Gündem - 21.01.2021 18:25
https://onedio.com/haber/kokain-dolu-muzlar-yanlislikla-kanada-da...
Küresel ısınma nedeniyle İsveç teki rengeyiklerinin yiyecek bulabilmek için daha uzak noktalara gitmesi gerekiyor. İsveç, bu yolculukta geyiklere yardımcı olmak için ilginç bir proje başlattı. İsveç in kuzeyindeki rengeyiklerinin ana yol ve tren hatları üzerinden rahat ve güvenli şekilde geçebilmeleri için özel köprüler inşa edilecek.
Onedio - Gündem - 21.01.2021 18:25
https://onedio.com/haber/isvec-rengeyikleri-icin-ozel-kopruler-in...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>
Anasayfa İletişim