Kategoriler

Son Dakika Dünya Ekonomi Genel Gündem Kitap Otomobil Sağlık Sinema Spor Teknoloji Yazarlar

Gündem Haberleri


Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Fransa da bir süredir devam eden Sarı Yelekliler protestoları ile ilgili Fransız polisinin kullandığı aşırı şiddet ibretliktir yorumunda bulundu.
Onedio - Gündem - 10.12.2018 00:30
https://onedio.com/haber/cavusoglu-ndan-sari-yelekliler-yorumu-fr...
FIVB Şampiyon Kulüpler Kupası finalinde, Brezilya temsilcisi Minas ı 3-0 lık skorla geçen VakıfBank Kadın Voleybol Takımı dünya şampiyonu oldu!
Onedio - Gündem - 09.12.2018 18:40
https://onedio.com/haber/helal-olsun-size-vakifbank-kadin-voleybo...
Tarihçi Prof. Dr. İlber Ortaylı, Yuva kurduğunuzda, çocuk büyüteceğiniz zaman büyük şehirlerde oturmayacak şekilde hayatınızı planlamanızı tavsiye ediyorum. Uygun küçük şehirlerde oturmak ve çalışmak için kırsal bölgelere yerleşin dedi.
Onedio - Gündem - 09.12.2018 18:00
https://onedio.com/haber/sehirden-indim-koye-ilber-ortayli-dan-ki...
Çocuklara yönelik şiddet ve istismar haberlerinin ne yazık ki ülkemizde arkası kesilmiyor. Hemen her yeni güne korkunç bir haberle başlıyoruz. Verilere baktığımızda da içinde bulunduğumuz durumun ciddiyeti bir kere daha gözler önüne seriliyor. Son 16 yılda 18 yaşın altında 440 bin çocuk doğum yaptı.
Onedio - Gündem - 09.12.2018 15:15
https://onedio.com/haber/12-yasindaki-elif-i-istismar-eden-imamin...
İçişleri Bakanlığı, Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi ve diğer yollarla polis ve jandarma hakkında yapılan şikayetlerin sayısını paylaştı. Paylaşılan bilgilere göre, polis ve jandarma hakkında yapılan şikayetler son iki yılda yüzde 90 oranında azaldı.
Onedio - Gündem - 09.12.2018 13:35
https://onedio.com/haber/icisleri-bakanligi-verileri-paylasti-pol...
Sarı Yelekliler in prostestoları ülke çapında sürüyor. Göstericiler, hafta sonu boyunca sürecek protestolarına bugün başladı. Paris sokaklarından dumanlar yükselirken, polis ile protestocular arasında çatışma yaşandı.  Bugün yaşanan olaylarda objektiflere yansıyan kareleri sizler için derledik
Onedio - Gündem - 09.12.2018 00:30
https://onedio.com/haber/sari-yelekliler-direnisi-suruyor-fransa-...
Akdeniz Bilişim Zirvesi bu yıl Antalya da dördüncü defa düzenlendi. Programda dans etmesi planlanan robot ise sahneden düşerek parçalandı. Robot yerden kaldırılarak görevliler tarafından dışarı çıkarıldı.
Onedio - Gündem - 08.12.2018 23:25
https://onedio.com/haber/konya-da-uretildi-85-bin-liraya-mal-oldu...
Sarı Yelekliler in prostestoları ülke çapında sürüyor. Göstericiler, hafta sonu boyunca sürecek protestolarına bugün başladı. Paris sokaklarından dumanlar yükselirken, polis ile protestocular arasında çatışma yaşandı.  Bugün yaşanan olaylarda objektiflere yansıyan kareleri sizler için derledik
Onedio - Gündem - 08.12.2018 21:25
https://onedio.com/haber/sari-yelekliler-direnisi-suruyor-fransa-...
Geçtiğimiz hafta oynanan Beşiktaş-Galatasaray maçının ardından, Maltepe de bir restoranda arkadaşları ile uğradığı saldırının ardından yaralanıp hastaneye kaldırılan Mehmet Tutulkan, yaşam mücadelesini kaybetti.
Onedio - Gündem - 08.12.2018 21:15
https://onedio.com/haber/besiktas-galatasaray-derbisinden-sonra-s...
Aydın ın Efeler ilçesi Kızılcaköy de bir süredir jeotermal enerji santrali yapılmasına tepki gösteren köylüler, kendilerine sıkılan biber gazını vali yardımcısına sormuş, vali yardımcısı ise meyve yiyerek Bir şey olmaz ya, biber gazından ne olacak? cevabını vermişti.  Vali yardımcısı ile köylüler arasında geçen konuşmanın videosu sosyal medyada tepki toplamıştı.  Vali yardımcısı Mustafa Hulusi Arat ile köylüler arasında geçen bu diyaloğa samimi sohbet diyen Aydın Valiliği yaptığı yazılı açık
Onedio - Gündem - 08.12.2018 17:55
https://onedio.com/haber/-biber-gazindan-bir-sey-olmaz-ya-demisti...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>
Anasayfa İletişim