Kategoriler

Son Dakika Dünya Ekonomi Genel Gündem Kitap Magazin Otomobil Sağlık Sinema Spor Teknoloji Yazarlar

Gündem Haberleri


Mardin in Kızıltepe ilçesinde kaldırımdaki ağacı asılarak kıran kişi, güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerin belediyenin internet sitesinden yayınlanması ardından gözaltına alındı.
Onedio - Gündem - 27.06.2019 15:10
https://onedio.com/haber/mardin-de-kaldirimdaki-agaci-kiran-zanli...
Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası nın olağanüstü durumlarda kullanılmak üzere kenara ayırdığı para niteliği taşıyan ihtiyat akçesi seçim sonrası yeniden Türkiye nin gündeminde. Yedek akçe olarak da bilinen rezervin bütçeye aktarılmasıyla ilgili düzenleme TBMM geliyor. Detaylara bakalım...
Onedio - Gündem - 27.06.2019 14:10
https://onedio.com/haber/-kefen-parasi-yorumlari-yapilmisti-ihtiy...
Hürriyet in gazetesinin iktidara yakın yazarlarından Abdülkadir Selvi, bugünkü köşesinde AKP li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı arasında Ekrem İmamoğlu gerginliği yaşandığını yazdı.
Onedio - Gündem - 27.06.2019 14:10
https://onedio.com/haber/akp-nin-myk-toplantisinda-imamoglu-geril...
Ankara Büyükşehir Belediyesi, Halk Ekmek AŞ’de Genel Müdürü Ahmet Sarıduman ve Genel Müdür Yardımcısı Volkan Yüksel hakkında parti kongrelerine, gençlik kolları toplantılarına ve seçim merkezlerine faturasız “Şampiyon Ekmek” gönderildiği iddiasıyla soruşturma başlattı.
Onedio - Gündem - 27.06.2019 13:10
https://onedio.com/haber/ankara-buyuksehir-belediyesi-nden-halk-e...
Ezhel olarak tanınan müzisyen Sercan İpekçioğlu, uyuşturucu madde kullanmak suçundan 1 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırıldı. İpekçioğlu nun cezası 5 yıl süre ile ertelendi.
Onedio - Gündem - 27.06.2019 12:10
https://onedio.com/haber/ezhel-in-3-davasi-da-sonuclandi-uyusturu...
Almanya Başbakanı Angela Merkel 10 gün içinde ikinci kez kontrolsüz bir şekilde titrerken kameralara yansıdı. Merkel geçen hafta Ukrayna Cumhurbaşkanı Vladimir Zelensky’yi karşılama töreninde birden titremeye başlamıştı.
Onedio - Gündem - 27.06.2019 12:10
https://onedio.com/haber/susuz-kaldim-demisti-almanya-basbakani-a...
Otomasyon teknolojileri ve yapay zekanın istihdam üzerindeki etkileri giderek artan bir endişe konusu olurken, Türkiye’nin bu alandaki ilk Yapay Zeka Mühendisliği lisans programları ve bölümleri, yeni akademik dönemde başkentte görücüye çıkıyor. 2019-2020 yılında öğrenci almaya başlayacak olan bölüm için 30 öğrenci kabul edilecek.
Onedio - Gündem - 27.06.2019 11:10
https://onedio.com/haber/yeni-bir-devir-basliyor-tobb-ve-hacettep...
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Osaka ya hareketi öncesinde Esenboğa Havalimanı nda açıklamalarda bulundu. Erdoğan burada yaptığı açıklamada, geçtiğimiz günlerde TRT Kurdi ye konuşan ve Ekrem İmamoğlu nu eleştiren Osman Öcalan için Doğrusu ben Osman Öcalan ın kırmızı bültenle arandığını bilmiyorum ifadesini kullandı.
Onedio - Gündem - 26.06.2019 22:55
https://onedio.com/haber/erdogan-ben-osman-ocalan-in-kirmizi-bult...
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ın BELKO şirketine yaptığı atama Çevre ve Şehircilik Bakanlığı nın genelgesini gerekçe gösterilerek engellendi. Yargıya taşınan atama engeli için mahkeme Ticaret Sicil Müdürlüğü nün tescil işlemini yapmamasını yasaya aykırı buldu.
Onedio - Gündem - 26.06.2019 20:15
https://onedio.com/haber/bakanlik-belediye-baskanlarinin-yetkiler...
Göç ve Uyum Alt Komisyonu Başkanı AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Türkiye de yaklaşık 3 milyon 657 bin Suriyelinin yaşadığını açıkladı. Suriyelilere maaş verilmediğini, hayatlarını idame ettirmeleri için yardım yapıldığını söyleyen Uslu, Suriyelilerin suç işlediği iddiası tamamen bir efsaneden ibaret dedi.
Onedio - Gündem - 26.06.2019 19:55
https://onedio.com/haber/akp-li-atay-uslu-turkiye-de-yasayan-3-mi...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>
Anasayfa İletişim