Kategoriler

Son Dakika Dünya Ekonomi Genel Gündem Kitap Otomobil Sağlık Sinema Spor Teknoloji Yazarlar

Gündem Haberleri


Ev hapsinde olan Rahip Brunson un serbest bırakılması gerektiğini söyleyen ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence, tehditvari mesaj verdi: Türkiye, Başkan Trump’ın kararlılığını test etmemeli.
Onedio - Gündem - 15.08.2018 23:55
https://onedio.com/haber/abd-tehditlerini-surduruyor-turkiye-bask...
Ankara-Washington arasındaki ilişkiler karşılıklı yaptırımlarla geriliyor. Dün Cumhurbaşkanı Erdoğan dan ABD nin elektronik cihazlarına boykot kararı geldi. Peki ABD menşeli elektronik ürünlerin ABD-Türkiye ticaret hacmindeki payı ne kadar ve Türkiye nin bu hamlesi ABD yi ne ölçüde etkiler? Rakamlarla yakından bakalım...
Onedio - Gündem - 15.08.2018 23:00
https://onedio.com/haber/rakamlarin-diliyle-erdogan-in-boykot-cag...
Uzmanlar, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi, kazaların büyük oranda sürücülerin tek başına seyahat ederken uyuklama nedeniyle meydana geldiğini belirterek sürücüleri uyardı.
Onedio - Gündem - 15.08.2018 22:00
https://onedio.com/haber/bayram-tatili-oncesi-uzman-uyarisi-yalni...
Hafriyat kamyonları sık sık karıştıkları ölümlü kazalarla gündeme geliyor. Son haber İstanbul Silivri den geldi. Bir hafriyat kamyonu eve girdi. Kazada ölen veya yaralanan olmazken evin duvarı yıkıldı. Şoförün ise alkollü araç kullanmaktan ehliyetine el konulduğu ve aramasının olduğu öğrenildi...
Onedio - Gündem - 15.08.2018 21:00
https://onedio.com/haber/surucu-ehliyetsiz-ve-araniyordu-silivri-...
ABD nin Pensilvanya eyaletinde yüzlerce Katolik rahip on yıllar boyunca yüzlerce çocuğa cinsel istismarda bulunmakla suçlanıyor. Eyalet savcısı Katolik kilisesini olayların üzerini örtmekle suçladı.
Onedio - Gündem - 15.08.2018 19:50
https://onedio.com/haber/abd-de-katolik-rahiplere-yuzlerce-cocuga...
İşadamı Levent Kitapçı’nın kendisiyle “Fil gibi oldun, şişko” diyerek dalga geçtiğini, ekonomik ve fiziksel şiddet uyguladığını ileri süren Rus asıllı eşi Maria Kitapçı, boşanma davası açtı. Maria Kitapçı, 10 milyon lira tazminat ve 30 bin lira nafaka istedi.
Onedio - Gündem - 15.08.2018 18:50
https://onedio.com/haber/bosanmak-istedigi-esine-10-milyon-lirali...
Geçtiğimiz pazartesi sabahın erken saatlerinde Amerika nın Utah eyaletinde herkesi korkutan bir olay yaşandı. 47 yaşındaki Duane Youd, önce karısına saldırmak suçundan tutuklandı. Kefaletle serbest bırakılan adam, birkaç saat sonra çaldığı küçük bir uçakla kendi evine çarparak intihar etti.
Onedio - Gündem - 15.08.2018 18:50
https://onedio.com/haber/abd-de-akilalmaz-olay-deneyimli-pilot-ha...
Bu yıl 40. kez düzenlenecek olan İstanbul Maratonu na çok daha profesyonel ve maraton ruhunu sonuna kadar benimsemiş bir ekiple katılmaya hazır mısın?
Onedio - Gündem - 15.08.2018 16:55
https://onedio.com/haber/istanbul-maratonu-ile-ilgilenenler-buray...
Hüseyin Ayılmazer 31 yaşında cilt kanserine yakalandı. Tedavisi için şehir şehir gezen Ayılmazer in son durağı da Manisa oldu. İmkansızlıklar sebebiyle hastane bahçesinde yaşamaya başlayan Ayılmazer bir bankta ölü olarak bulundu...
Onedio - Gündem - 15.08.2018 16:55
https://onedio.com/haber/hastane-bahcesinde-yasiyordu-kanser-teda...
Dünya gazetesi tarım yazarı Ali Ekber Yıldırım, yem sanayicilerinin çiftçiye dolarla yem satmaya başladığını yazdı. Yem dolarla, çiğ süt kuruşla hayvancılık olur mu?” diye soran Yıldırım, “Dolarla yem alan, kuruşla süt satan çiftçinin gideceği yer kesimhanedir, kasaptır” yorumunda bulundu.
Onedio - Gündem - 15.08.2018 15:55
https://onedio.com/haber/yemi-dolarla-alan-sutu-kurusla-satan-cif...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>
Anasayfa İletişim