Kategoriler

Son Dakika Dünya Ekonomi Genel Gündem Kitap Otomobil Sağlık Sinema Spor Teknoloji Yazarlar

Gündem Haberleri


Hakkında onlarca cinsel saldırı iddiası bulunan Hollywood un ünlü yapımcısı Harvey Weinstein, kelepçeli olarak getirildiği mahkemede hakim karşısına çıktı. Nakit 1 milyon dolar kefaletle tutuksuz yargılanmasına karar verilen Weinstein, GPS cihazıyla takip edilecek.
Onedio - Gündem - 25.05.2018 18:45
https://onedio.com/haber/tecavuzle-suclanan-hollywood-yapimcisi-w...
Almanya merkezli Deutsche Bank, çalışanların en fazla maaş aldıkları şehirleri belirledi. Listeye çalışanları aylık en az net 2 bin dolar maaş alan 28 şehir girdi. Çoğunluğu Avrupa şehirlerinden oluşan listenin birinci sırasında Zürih bulunurken listede Türkiye den bir şehir yer almadı.
Onedio - Gündem - 25.05.2018 18:35
https://onedio.com/haber/hayat-burada-yasayanlara-guzel-calisanla...
ABD’de Hollywood’u sarsan cinsel taciz skandallarının merkezinde bu kez aktör Morgan Freeman var. Sekiz kadın Oscar ödüllü sinema oyuncusu Morgan Freeman ı uygunsuz davranış ve cinsel tacizle suçladı. İddialarla ilgili açıklama yapan Freeman, Kendini huzursuz ya da saygısızlığa uğramış hisseden herkesten özür diliyorum, böyle bir şeyi asla amaçlamadım” dedi.
Onedio - Gündem - 25.05.2018 14:45
https://onedio.com/haber/hollywood-daki-skandallara-bir-yenisi-da...
Türkiye günlerce onu konuştu, görüldüğü yere kameralar yerleştirildi, meraklı vatandaşlar onu görmek için mezarlığa akın etti, hakkında  turizme katkısı var bile denildi. Çorum’da geceleri Ulu Mezarlık a gelip, Fatma Çiftçi ye ait mezarın başında konuşup, ağlamasıyla gündeme gelen ve  psikolojik rahatsızlıkları olduğu belirtilen  gizemli kız dün gece yine aynı mezarlıktaydı. Görevliler tarafından kovalanan ve yakalanan 17-18 yaşlarındaki genç kız,  Ne olur beni bırakın da gideyim“ dedi.
Onedio - Gündem - 25.05.2018 14:00
https://onedio.com/haber/corum-daki-mezarlikta-aglayan-gizemli-ki...
24 Haziran’daki çifte seçime bir ay kaldı. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı seçim günü alınacak önlemleri sıraladı. Bugün basına yansıyan bilgiye göre bakanlık anormal yayınların engelleneceğini açıkladı ancak bu ifadeye açıklık getirilmedi. Sosyal medyada bu ifade muğlak bulundu ve eleştirilere sebep oldu.
Onedio - Gündem - 25.05.2018 12:25
https://onedio.com/haber/ulastirma-bakanligi-aciklandi-24-haziran...
Bağcılar’da yaşayan 35 yaşındaki Şükran Ö., sosyal medyada erkek profiliyle hesap açıp 4 yıl boyunca evlenme vaadiyle kendisini kandıran, para, kıyafet  ve telefon isteyen Serpil Karahasan’ın, az ceza alması için etkin pişmanlıktan yararlanmasına izin verdi.
Onedio - Gündem - 25.05.2018 12:00
https://onedio.com/haber/bir-sanal-ask-dolandiriciligi-4-yil-boyu...
Merkez Bankası ihracat reeskont kredi ödemelerinde dolar kurunu 4,20 ye euro kurunu ise 4,90 a sabitledi.
Onedio - Gündem - 25.05.2018 10:55
https://onedio.com/haber/merkez-bankasi-ndan-bir-adim-daha-geldi-...
Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Alaattin Duran görevden alındı. Haberi sosyal medya hesabından duyuran CHP milletvekili Ali Şeker, Dekan Duran ın Muharrem İnce yi okula soktuğu için görevden alındığını ifade etti. İnce dün fakülteye destek ziyaretinde bulunmuş ve yaptığı konuşmada Hayatında bir gün üniversite okumuş, kantinde ders çalışmış, üniversite arkadaşıyla fotoğraf çektirmiş bir kişi üniversiteleri böldürmez demişti.
Onedio - Gündem - 25.05.2018 09:50
https://onedio.com/haber/cerrahpasa-tip-fakultesi-nin-dekani-prof...
CHP nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Milli Eğitim Bakanlığı nın 2015-2016 eğitim öğretim yılında FETÖ okullarına 114 milyon lira harcadığını iddia etti. Kanal İstanbul projesini durduracaklarını söyleyen İnce, 4+4+4 sistemini kaldıracaklarını, 1+8+4 sistemi üzerinden çalıştıklarını açıkladı.
Onedio - Gündem - 25.05.2018 00:55
https://onedio.com/haber/muharrem-ince-meb-17-25-aralik-tan-sonra...
Fotoğrafçı Johnny Miller, bir insansız hava aracıyla dünyanın en eşitsiz yerlerinin fotoğraf ve videolarını çekip, eşitsizliği havadan görüntülemeye çalıştı. John Miller Eşitsizlik sahneleri projesine, öğrenim görmek için gittiği Cape Town da havaalanı yakınlarındaki mahallelerde gördüğü eşitsizlikten esinlenerek başladı. Miller Güney Afrika dan sonra, Mumbai, Mexico City ve Nairobi de çekimler yaptı. Çekimlerde, Güney Afrika nın ve dünyanın bazı diğer en büyük kentlerindeki birbirine bitişik
Onedio - Gündem - 24.05.2018 22:00
https://onedio.com/haber/sehirlerin-iki-yuzu-bir-fotografcinin-ka...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>
Anasayfa İletişim