Kategoriler

Son Dakika Dünya Ekonomi Genel Gündem Kitap Otomobil Sağlık Sinema Spor Teknoloji Yazarlar

Gündem Haberleri


Bu yıl 54. kez düzenlenen Uluslararası Antalya Film Festivali kapsamında gösterilen Kurtlar Vadisi Vatan filmine ücretsiz olmasına rağmen ilgi olmayınca festivaldeki görevliler izleyici olarak salona alındı. Başrol oyuncusu Necati Şaşmaz da salonu terk etti.
Onedio - Gündem - 22.10.2017 22:20
https://onedio.com/haber/antalya-film-festivali-nde-kurtlar-vadis...
Dünyanın çeşitli yerlerinde hurafelerin hala hüküm sürdüğü bir gerçek. Yine de haberi okuduğunuzda yaşanılan şeyleri aklınızın alması pek mümkün olmayabilir. Çünkü bir Güneydoğu Afirika ülkesi olan Malavi de 8 kişi vampir oldukları iddiasıyla kalabalık bir kitle tarafından linç edilerek öldürüldü...
Onedio - Gündem - 22.10.2017 14:20
https://onedio.com/haber/baska-bir-dunya-malavi-de-vampir-oldukla...
Birçoğumuz sentetik uyuşturucuları kullanan kişilerin üzücü aynı zamanda da ürpertici görüntülerine medya aracalığıyla şahit olduk. Geçtiğimiz gün de Meclis te tüm bu yaşanılanların önüne geçilmesi ve araştırılması için MHP tarafından bir önerge verildi. CHP tarafından da desteklenen önerge AKP milletvekillerinin oylarıyla reddedildi...
Onedio - Gündem - 21.10.2017 22:15
https://onedio.com/haber/bonzai-flakka-ve-daha-nicesi-sentetik-uy...
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İstanbul da devam eden çarpıp yapılaşmaya yönelik eleştirilerde bulundu. Erdoğan bir dönem kendisinin de belediye başkanlığı yaptığı şehir için biz bu şehrin kıymetini bilmedik, biz bu şehre ihanet ettik, hala da ihanet ediyoruz, ben de bundan sorumluyum ifadelerini kullandı.
Onedio - Gündem - 21.10.2017 21:15
https://onedio.com/haber/erdogan-istanbul-icin-konustu-sehre-ihan...
Kayseri de belediye tarafından bu yıl ilk defa düzenlenen kitap fuarında bir grup, ilahiyatçı yazar İhsan Eliaçık a saldırdı. Polisin Eliaçık ile saldırganlar arasında şerit kurması üzerine kabalık, sözlü saldırılarını sürdürdü. Yaşanan hadisenin ardından Eliaçık ın kitaplarını basan Tekin Yayınevi fuarı terk etme kararı aldı.
Onedio - Gündem - 21.10.2017 19:15
https://onedio.com/haber/orta-cag-degil-2017-yilinda-kayseri-kita...
Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD yi ve doğrudan Başkan Trump ı sert sözlerle hedef aldı. Erdoğan, Sayın Trump, bana göre medeniyet olayını şekil olarak değerlendiren bir tipolojidir. Bizim anlayışımızda biz farklı düşünce insanlarına kapıları kapatmadık ama şu anda eğer Amerika da Müslümanlar oradan kovulmanın hesapları içerisine mahkum edilmişse Amerika da bir sıkıntı var demektir. Önce Trump ın bunu masaya yatırması lazım dedi.
Onedio - Gündem - 21.10.2017 15:15
https://onedio.com/haber/erdogan-dan-trump-a-medeniyet-elestirisi...
Şili nin Nobel ödüllü ünlü şairi Pablo Neruda nın kabul edilenin aksine kanserden ölmediği ortaya çıktı. Yaptıkları incelemenin sonuçlarını kamuoyuyla paylaşan uluslararası tıp uzmanları, Neruda da patonejik bir bakterinin tespit edildiğini ve ölümüne de bunun yol açtığını açıkladı. Darbeci Pinochet in ajanları tarafından öldürüldüğü iddia edilen ünlü şairinin mezarı 2013 yılında yılında açılmıştı...
Onedio - Gündem - 21.10.2017 13:15
https://onedio.com/haber/-zehirlendi-mi-sorusu-yeniden-gundemde-n...
Büyükçekmece Belediyesi, kitap okumayı teşvik etmek için herkese örnek olması gereken bir uygulama başlattı. İlçe sınırlarında bulunan kafe, çay bahçesi ve kıraathane gibi halka açık yerlerde kütüphane zorunluluğu getiren belediye, kütüphanesi olmayan işletmelere ruhsat vermeme kararı aldı.
Onedio - Gündem - 20.10.2017 20:10
https://onedio.com/haber/kitap-yoksa-ruhsat-da-yok-belediyeden-ok...
Şanlıurfa da, tarladaki pamuk yığınlarının arasında ikisi kardeş üç çocuğun cansız bedenleri bulundu. Çocukların pamuk topladıktan sonra tarlada yığılan ve zirai ilaçlı olan pamukların arasında uykuya daldığı ve zehirlenerek can verdiği aktarılıyor.
Onedio - Gündem - 20.10.2017 19:10
https://onedio.com/haber/olum-hep-bana-mi-duser-usta-pamuk-tarlas...
KHK ile ihraç edilmelerinin ardından işlerine geri dönebilmek için başlattıkları açlık grevini sürdürürken tutuklanan eğitimciler Nuriye Gülmen ve Semih Özakça nın bugün duruşması görüldü. Mahkeme; Özakça nın eloktronik kelepçeyle şartlı tahliyesine, Gülmen in ise tutukluluk halinin devamına karar verdi...
Onedio - Gündem - 20.10.2017 18:10
https://onedio.com/haber/mahkemeden-semih-ozakca-ya-tahliye-nuriy...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>
Anasayfa İletişim