Kategoriler

Son Dakika Dünya Ekonomi Genel Gündem Kitap Magazin Otomobil Sağlık Sinema Spor Teknoloji Yazarlar

Gündem Haberleri


Kendisini psikiyatri ve paranormal uzmanı, sayik diye tanıtan Erol Tangut, cinsel istismar ve dolandırıcılıktan 33 yıl 9 ay hapis cezasına çarptırıldı. Tangut Beyaz TV ve Akit TV de programlara da katılıyordu.
Onedio - Gündem - 25.02.2020 19:15
https://onedio.com/haber/televizyon-programlarina-katilip-cin-cik...
Koronavirüs nedeniyle İran da hayatını kaybedenlerin sayısı 15 e yükseldi. Sağlık Bakan Yardımcısı Herirçi kendisinin de hastalığa yakalandığını açıkladı. Hükümet Sözcüsü Ali Rebii inin basın toplantısında yanında bulunan Herirçi’nin rahatsızlığı kameralara da yansımıştı.
Onedio - Gündem - 25.02.2020 18:15
https://onedio.com/haber/iran-da-hayatini-kaybedenlerin-sayisi-15...
Erzurum daki Kazımkarabekir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Mobilya ve İç Mekan Tasarım Bölümü öğretmen ve öğrencileri, okullar için sıra, masa ve dolap üretirken atık malzemeleri de kuş ve kediler için yuvaya dönüştürüyor.
Onedio - Gündem - 25.02.2020 18:05
https://onedio.com/haber/dostlarimiz-usumesin-diye-calisiyorlar-e...
Osman Kavala nın avukatı bir kişinin soruşturma aşamasında en fazla 2 yıl tutuklu kalabileceğini hatırlattı ve bu sürenin müvekkili için bugün sona erdiğini belirtti. Kavala nın avukatları tahliye talebiyle mahkemeye başvurdu.
Onedio - Gündem - 25.02.2020 18:05
https://onedio.com/haber/avukati-bugun-yasa-geregi-serbest-kalmal...
Sabiha Gökçen Havalimanı nda Pegasus Hava Yolları na ait uçağın pistte çıkması sonucunda, 3 kişi hayatını kaybetmiş 177 kişi ise yaralanmıştı.  Olayın ardından, bir kaza mağduru, kaza sonrasında üzerine ölü, dead etiketi yapıştırıldığını ve olayı yargıya taşıyacağını söyledi. Arif Yılmaz adlı yolcu, Etiketi görünce ne hissettiğimi anlatmam inanın çok zor. Tüm bu yaşadıklarımı yargıya taşıyacağım dedi.
Onedio - Gündem - 25.02.2020 17:10
https://onedio.com/haber/pegasus-kazasi-magdurlari-davaya-hazirla...
Türk Hava Yolları nın (THY) Tahran-İstanbul seferini yapan TK879 sayılı uçağının, Koronavirüs şüphesiyle Ankara Esenboğa Havalimanı na indiği aktarılıyor.
Onedio - Gündem - 25.02.2020 14:00
https://onedio.com/haber/ankara-da-koronavirus-alarmi-tahran-dan-...
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Azerbaycan ziyareti öncesinde havalimanında gazetecilerin sorularını yanıtladı. FOX TV muhabirinin, Libya da birkaç tane şehit var ifadeniz tartışıldı ifadesini üzerine sinirlenen Erdoğan, FOX, önce gazete olsun, medya olsun, yalan haber üretmeyi bırakın dedi.
Onedio - Gündem - 25.02.2020 13:10
https://onedio.com/haber/erdogan-fox-muhabirinin-birkac-sehit-sor...
Kadına yönelik şiddete karşı Diyanet e bağlı birimlerin yürüttüğü çalışmalar ve verdikleri tavsiyeler tartışma yarattı. Müftülüklerdeki vaizlerin şiddet mağduru olduğunu belirten kadınlara verdikleri yanıtlar ise hayli enteresan.  Şiddete uğradığını ve ne yapması gerektiğini soran bir kadına, vaiz Suçlayıcı dille konuşmayın. ‘Nasıl istiyorsun, bilemedim. Bilsem öyle yapardım gibi konuşun  ifadesi ile karşılık veriyor. Peki, polisi aramak gerekir mi? sorusuna ise telefondaki kişi Yok, bu tür
Onedio - Gündem - 25.02.2020 13:10
https://onedio.com/haber/siddet-magduru-kadina-diyanet-tavsiyeler...
Koronavirüs salgınını ve Çin hükümetinin virüsle mücadele şeklini dünyaya anlatan gazetecilerin ve vatandaşların birer birer ortadan kaybolduğu iddia edildi. Koronavirüs krizi, baskı altında olan basın özgürlüğü tekrar tartışma konusu haline getirdi.
Onedio - Gündem - 25.02.2020 02:00
https://onedio.com/haber/dunyaya-ilk-onlar-duyurmuslardi-koronovi...
Çin den sonra koronavirüs nedeniyle can kaybının en fazla yaşandığı ülke Türkiye nin sınır komşusu İran oldu. İran daki ölümler, Türkiye de virüsle ilgili kaygıları artırdı. Peki Türkiye de virüsle ilgili son durum ne? Hangi önlemler alındı?
Onedio - Gündem - 24.02.2020 23:05
https://onedio.com/haber/koronavirus-dunyaya-yayiliyor-turkiye-de...
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 >>
Anasayfa İletişim